İMKB'de gün sonunda işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) 1. ve 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, gün sonu itibarıyla işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim (TL)

GARANTI BANKASI 264522158

KOZA ANADOLU METAL 131206855

IS BANKASI (C) 120114951

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 114223954

TURKIYE HALK BANKASI A.S. 73680342

YAPI VE KREDI BANK. 68735942

BESIKTAS 54013086

KOC HOLDING 42469589

IPEK MATBAACILIK 37054893

IHLAS EV ALETLERI 32486175

(CİHAN)


12 Haziran 2009 Haberleri 1 2 3 4 5