İMKB 2. seansta işlem miktarına göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem miktarına göre ilk 10 hisse senedi sıralaması şöyle:

HİSSE SENEDİ ADET

GARANTI BANKASI 98311044

YAPI VE KREDI BANK. 21433160

IS BANKASI (C) 18933678

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 17766409

TURKIYE HALK BANKASI A.S. 14436485

KOZA ANADOLU METAL 12094975

T. EKONOMI BANKASI 4624271

KOC HOLDING 8335428

KARDEMIR D 6414969

AKBANK 7749639

(CİHAN)


09 Mart 2009 Haberleri 1 2 3 4 5