İMKB 1. seansta işlem miktarına göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda 1. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem miktarına göre ilk 10 hisse senedi sıralaması şöyle:

HİSSE SENEDİ ADET

GARANTI BANKASI 45369000

IS BANKASI (C) 16821947

KOZA ANADOLU METAL 13285601

YAPI VE KREDI BANK. 10896744

KARDEMIR D 7678240

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 6905373

TURKIYE HALK BANKASI A.S. 6860899

AKBANK 5466161

GRUND ELEKTRONIK 4201058

KOC HOLDING 4096086

(CİHAN)


06 Mart 2009 Haberleri 1 2 3 4 5