Aroma Erkekler 3. Ligi'nde final heyecanı...

Aroma Erkekler 3. Ligi'nde finaller 6-8 Mart 2009 tarihleri arasında Ankara, İzmir ve İstanbul'da yapılacak.

2008-2009 sezonu Aroma Erkekler Voleybol 3. Ligi karşılaşmaları, 6-8 Mart 2009 tarihleri arasında İzmir, Ankara ve İstanbul'da üç ayrı grupta oynanacak final karşılaşmaları ile sona erecek.

12 takımın katılımı ile üç ayrı grupta oynanacak final karşılaşmaları sonunda gruplarında birinci olan takımlar ile grup ikincilerinden en iyi puan ve averaja sahip olan bir takım (toplam 4 takım) Aroma Erkekler 2. Ligi'ne terfi edecek.

Ayrıca Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından, final müsabakaları sonunda grup birincilerine 3.000-TL, grup ikincilerinden en iyi averaja sahip olarak terfi edecek takıma da 1.500-TL para ödülü verilecek.

I. GRUP (İZMİR ATATÜRK SPOR SALONU)

6 Mart Cuma

13.00 Bursa Yenişehir Belediye - Edirne Keşan Gençlik

15.00 İstanbul Yeniköy - Gümüşhane Torul Gençlik

7 Mart Cumartesi

12.00 Gümüşhane Torul Gençlik - Bursa Yenişehir Belediye

14.30 Edirne Keşan Gençlik - İstanbul Yeniköy

8 Mart Pazar

11.00 Gümüşhane Torul Gençlik - Edirne Keşan Gençlik

13.00 Bursa Yenişehir Belediye - İstanbul Yeniköy

II. GRUP (ANKARA BATIKENT SPOR SALONU)

6 Mart Cuma

15.00 Çankırı Belediye - Van 100. Yıl Üniversitesi

17.00 Kayseri Erciyes Üniversitesi - Eskişehir Anadolu Üniversitesi

7 Mart Cumartesi

13.00 Eskişehir Anadolu Üniversitesi - Çankırı Belediye

15.00 VAN 100. YIL ÜNİV. KAYSERİ ERCİYES ÜNİV.

8 Mart Pazar

11.00 Çankırı Belediye - Kayseri Erciyes Üniversitesi

13.00 Eskişehir Anadolu Üniversitesi - Van 100. Yıl Üniversitesi

III. GRUP (İSTANBUL BURHAN FELEK)

6 Mart Cuma

16.00 Ankara TED Koleji - Afyon Şuhut Hisar

18.00 İzmir Bornova Anadolu Lisesi - Kırklareli Sağlık

7 Mart Cumartesi

16.00 Kırklareli Sağlık - Ankara TED Koleji

18.00 Afyon Şuhut Hisar - İzmir Bornova Anadolu Lisesi

8 Mart Pazar

15.00 Kırklareli Sağlık - Afyon Şuhut Hisar

17.00 Ankara TED Koleji - İzmir Bornova Anadolu Lisesi

(CİHAN)


06 Mart 2009 Haberleri 1 2 3 4 5