İMKB 2. seansta işlem miktarına göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem miktarına göre ilk 10 hisse senedi sıralaması şöyle:

HİSSE SENEDİ ADET

GARANTI BANKASI 65710458

KOZA ANADOLU METAL 22964325

IPEK MATBAACILIK 8636205

IS BANKASI (C) 13716422

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 12888931

YAPI VE KREDI BANK. 13820386

KARDEMIR D 11964923

AKBANK 9477780

TURKIYE HALK BANKASI A.S. 8035177

PARK ELEKTRIK MADENCILIK 5552284

(CİHAN)


05 Mart 2009 Haberleri 1 2 3 4 5