İMKB 2. seansta işlem miktarına göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem miktarına göre ilk 10 hisse senedi sıralaması şöyle:

HİSSE SENEDİ ADET

GARANTI BANKASI 35987218

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 20933920

IS BANKASI (C) 10338827

IS GMYO 655432

YAPI VE KREDI BANK. 7303600

MENDERES TEKSTIL 5394956

GRUND ELEKTRONIK 5808229

ARCELIK 6457480

ASYA KATILIM BANKASI A.S. 5063255

KOZA ANADOLU METAL 5441846

(CİHAN)


03 Mart 2009 Haberleri 1 2 3 4 5