İMKB 2. seansta işlem miktarına göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem miktarına göre ilk 10 hisse senedi sıralaması şöyle:

HİSSE SENEDİ ADET

GARANTI BANKASI 1,18E+08

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 34720357

IS BANKASI (C) 22167266

DOGAN HOLDING 20731416

ASYA KATILIM BANKASI A.S. 14541126

YAPI VE KREDI BANK. 11093127

KARDEMIR D 13504077

DOGAN YAYINCILIK 9265053

ARCELIK 13033575

AKBANK 7769056

(CİHAN)


26 Ocak 2009 Haberleri 1 2 3 4 5