İMKB 1. seansta işlem miktarına göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda 1 seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem miktarına göre ilk 10 hisse senedi sıralaması şöyle:

HİSSE SENEDİ ADET

GARANTI BANKASI 67421344

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 25084530

IS BANKASI (C) 17320372

KARDEMIR D 15606542

YAPI VE KREDI BANK. 12209519

IS FINANSAL KIRALAMA 9673746

DOGAN HOLDING 7662559

AKBANK 5888959

TURKIYE HALK BANKASI A.S. 5193545

ASYA KATILIM BANKASI A.S. 4814490

(CİHAN)


20 Ocak 2009 Haberleri 1 2 3 4 5