İMKB 2. seansta işlem miktarına göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem miktarına göre ilk 10 hisse senedi sıralaması şöyle:

HİSSE SENEDİ ADET

KARDEMIR D 62515952

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 36165637

GARANTI BANKASI 10807132

GSD HOLDING 11333340

DOGAN YAYINCILIK 12987189

IS BANKASI (C) 6990950

GRUND ELEKTRONIK 4194031

HURRIYET GAZETECILIK 11565968

PARK ELEKTRIK MADENCILIK 5754126

ASYA KATILIM BANKASI A.S. 9184320

(CİHAN)


02 Ocak 2009 Haberleri 1 2 3 4 5